Rok uběhl jako voda

31.08.2016 15:31

Štěňátka už jsou dávno v nových domovech, mají své hodné páníčky a já jsem za to moc ráda. Potěší mě každá zprávička od nich, každá fotka. Za Alexem  a Amárkem jsme se byli podívat, Arčího a Edíka jsme viděli na výstavě, Belinka bydlí kousek od nás, za ní jezdíme. Už to nejsou roztomilá štěňátka, vyrostla z nich správná leoní omladina. Mají se všichni dobře a to je důležité. 

Rozhodli jsme se, že se s Gabi pokusíme o štěňátka ještě jednou. Nechali jsme ji nakrýt stejným psem jako minule - Badym od Bezdynky. Tentokrát bylo krytí ukázkové, Gabi už věděla, o co jde a nedělala drahoty. Celkově to bylo rychlé, vypadalo to na pátek, ale najednou jí začal stoupat progesteron a už jsme jeli. Termím byl asi výborný, protože Gabi hned nastavovala a držela, Badyho jsme taky nemuseli přemlouvat. A teď nás čekal dlouhý měsíc, než se na sonu ukáže, jestli se to povedlo. Já to na ní nepoznám, Gabi je vždy kolem hárání ještě víc mazlivá a taková "vláčná".

 Všechno dopadlo dobře, v pátek nám sono potvrdilo, že Gabi čeká miminka. Nevíme ještě kolik, ale jsou tam!!! Koncem září by se měli narodit prckové, kteří se budou jmenovat od B. Už se na ně moc těšíme.