Vrh A

11. června 2015 se nám narodila naše první štěňátka. Posledních pár dní byla už Gabi pomalá, mazlivá, málo jedla. Ale jinak byla na rozdíl ode mě v pohodě. Já jsem se v noci budila, jen když se převalila nebo vzdychla. A najednou to přišlo! Porod byl sice dlouhý a vyskytly se mírné komplikace, ale Gabi byla skvělá a všechno trpělivě a v klidu zvládala. Tím uklidnila i nás a nakonec všechno dobře dopadlo. Máme šest krásných štěňátek. První se narodila holčička, největší z vrhu. Dostala červenou mašličku a nyní už víme, že se bude jmenovat Anabell. Shodou okolností se narodila přesně v den, kdy museli páníčci nechat uspat svou jedenáctiletou leonku. Už se na Anabell moc těší. Druhý se narodil kluk, bude to Alexander a už na něho čekají v Bratislavě. Jako třetí přišla na svět holčička, moc se jí nechtělo a je nejmenší z vrhu. Původně jsem váhala, jestli si z tohoto vrhu holku nechám, ale tohle rozhodlo za mě. Tuhle bojovnici nám andělíček přinesl zpátky téměř z druhého břehu, proto se bude jmenovat Andělka - Angelina a nechám si ji doma. Je sice nejmenší, ale má ohromnou chuť do života, do jídla, prostě do všeho a brzy je dožene. Potom se narodili ještě tři kluci - Archibald, Adam Edward a tomu poslednímu ještě páníčci jméno nevybrali. Vypadá to, že se budou mít všichni dobře, se všemi zájemci si píšeme, posílám jim fotky a informace a těší se, až se na ně budou smět přijet podívat. Fotky jsou ve fotogalerii.
 
Štěňátka rostou jako z vody, všechna prošla úspěšně přejímkou vrhu. I když je letos opravdu horké léto, Gabi je vzorná matka a kojila až do odchodu štěňat do nových domovů.  A loučení se rychle přiblížilo, první odjížděl Alexander. Nový domov má až v Bratislavě. Bylo to první štěně, které odcházelo a loučení se neobešlo bez slziček. Potom šla rychle za sebou ostatní, doma zůstala jen Andělka. Naštěstí jsme se všemi novými majiteli v kontaktu, posílají nám zprávy a fotografie. 
 
S Archibaldem a Adamem jsme se potkali ve dnech 14.-15.5.2016 na Klubové výstavě v Zubří. Kluci i Andělka prošli úspěšně Svodem mladých, i na výstavě se dobře umístili. 14.5. byl dokonce Archibald nejlepší mladý výstavy - dělají mi velkou radost.